Ogłoszenia parafialne na III niedzielę wielkanocną– 18.04.2021 – Żerniki Wrocławskie

1. Kalendarz:

– pt. – św. Wojciecha, bp. i m, głównego patrona Polski

– so. – św. Jerzego, m.

2. Od 1 kwietnia 2021 roku do 30 września 2021 roku na terenie całej Polski odbywa się najważniejsze obowiązkowe badanie statystyczne – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Spis obejmuje całą populację i będzie prowadzony przede wszystkim metodą samospisu internetowego. Każdy mieszkaniec Polski jest zobowiązany samodzielnie przeprowadzić samospis za pomocą aplikacji dostępnej od 1 kwietnia 2021 roku na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego pod adresem spis.gov.pl. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń. Ogłoszenie burmistrza gminy Siechnice.

3.  Intencje:

– pon. – godz.1800 – ++ Mariusz i Leonard Marcinkowscy, ++ Janina, Apolonia i Michał Garbowscy

    – wt. – godz.1800 – w 50. rocznicę urodzin Pawła Kowcza – dziękczynna

    – śr. – godz.700 – + prof. Kazimierz Rykaluk

– czw. – godz.1800 – dziękczynna P. Andrzeja i Renaty Radziewiczów w 14 rocznicę ślubu

– pt. – godz.1800 – dziękczynna P. Zbigniewa i Małgorzaty Gardyńskich za dzieci i wnuki

    – so.  – godz.1700 – + Zbigniew Pajda

    – ndz. – godz.900 – + Helena Majewska

                               – za ofiary wojen, powstań, za deportowanych do gułagów, za Kresowian, żołnierzy AK, za niezłomnych, za ofiary KZ-tów, rzezi wołyńskiej, Katynia, tragedii smoleńskiej, za ofiary komunizmu

              – godz.1100 – + Marek Radziewicz (1. r. śm.)

              – godz.1630 –  o Boże błogosławieństwo dla wnuków babci Gertrudy

4. Zapowiedzi:

    Dawid Łukasz Pałys, stan wolny, zam. Żerniki,

    Monika Anna Chudaś, stan wolny, zam. Żerniki. Zapowiedź II.

Damian Dawid Sochacki, stan wolny, zam. Zgorzelec,

Aleksandra Barbara Godlewska, stan wolny, zam. Smardzów. Zapowiedź I i II.