Pielgrzymka autokarowa w dniach 29.06 – 01.07.2023

I DZIEŃ: ( Czwartek)

Wczesny wyjazd ( około 6.00) z Kościoła NMP Pompejańskiej w Żernikach Wrocławskich. Przejazd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach. Przejazd do Leżajska , Łańcuta oraz Markowej. Przejazd na Mszę Św. wieczorną do Przemyśla.

Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg 1.

II DZIEŃ: (PIĄTEK)

Śniadanie. Przejazd do Kalwarii Pacławskiej (Msza Św. oraz Droga Krzyżowa w Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej). W drodze nad Zalew Soliński zwiedzenie cerkwi w Hoszowie, Hoszowczyku i Równi. Pobyt nad Soliną.

Przejazd do Sanoka. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja . Nocleg 2.

III DZIEŃ: ( SOBOTA)

Śniadanie. Przejazd do Strachociny – Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli. Msza Św. Pobyt w Sanktuarium. Przejazd do Haczowa ( drewniany unikatowy gotycki kościół wpisany na listę UNESCO). Miejsce Piastowe ( postać bł. księdza Bronisława Markiewicza). Dukla (Sanktuarium Św. Jana z Dukli). Przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu.

Powrót w godzinach wieczornych do Żernik. Zakończenie pielgrzymki.

Koszt/osoba: 800 zł/osoba

Cena zawiera:

– przejazd autokarem

– 2 noclegi + HB ( śniadania i obiadokolacje)

– opieka pilota – przewodnika

– ubezpieczenie od NNW / KL turystyczne

Cena nie zawiera wstępów i przewodników lokalnych.

Podkarpacie jest wyjątkowo bogate turystycznie należy więc dokonać wyboru miejsc do zwiedzania ze względu na czas pracy kierowcy (12 h), zmęczenie pielgrzymów i konieczność punktualnego przybycia do hotelu na ciepłą obiadokolację. Zarówno Przemyśl, jak i Sanok, gdzie znajdują się hotele, również są atrakcyjne pod względem turystycznym.