Ogłoszenia

• Ogłoszenia parafialne na XXIX niedzielę zwykłą – 17.10.2021-Żerniki Wrocławskie

1. Kalendarz:

-pon.- św.Łukasza, Ewangelisty

-śr. –    św.Jana Kantego, kapł.

-pt. –   św. Jana Pawła II, pap.

2. Dzisiaj niedziela misyjna. Taca na potrzeby misji w Kościele.

3. Zbliża się Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Prosimy o przycięcie wybujałych iglaków przy grobach Waszych zmarłych. Obcięte gałęzie należy zabrać ze sobą. Kartki na „wypominki” do wzięcia w przedsionku kościoła.

4. W najbliższą niedzielę będziemy gościć Chór Górniczy Politechniki Wrocławskiej. Dawni członkowie chóru zaśpiewają na Mszy św. o g.11, a po Mszy św. koncert przebojów muzyki chóralnej różnych epok.

5.Podziękowanie uczniom klasy VIII: Gabrysi Chodak, Emilce Krasickiej, Olafowi Nowakowi, Patrykowi Nowackiemu i Filipowi Janczakowi za pomoc w magazynie Parafialnego Zespołu Caritas.

6. Intencje:

-pon.- godz.18 – + Emila Radziewicz, +Edward Bagiński – od chrześnicy Małgorzaty Gwóźdź ,

– ++Janina i Antoni Żygadło-gregorianka,

-wt.- godz.18 – za zmarłych z rodziny Garbowskich,

– gregorianka,

-śr.- godz.7   –  o obfite owoce całonocnych czuwań „Ogień Dwóch Serc” we wszystkich parafiach, w których się odbywają – intencja p.Jacka Giełdy z Jagodna,

– gregorianka,

-czw.- godz.18 – dziękczynno-błagalna Maćka Frydlewicza – od mamy w dniu urodzin,

-pt.- godz.18 – ++ Józefa i Florian Załomscy – od córki,

-so.- godz.17 – + Czesława  Suda,

-ndz.- godz.9 – ++Stanisław, Mieczysław i Irena Marciniak,

-godz.11 – ++ Zofia (16 r.śm.), Stanisława i Stanisław Kowalscy,

– w intencji p.Piotra Ferensowicza  i chórzystów Chóru Górniczego ,

-godz.12 – chrzest : Wojciech Jan Lichtarski,

-godz. 16.30 – ++ Tadeusz i Zofia Strzelbiccy, + Irena Frączak.

7. Zapowiedzi:

Marek Woźniak, stan wolny, zam.Żerniki,

Anita Żerelik, stan wolny, zam.Żerniki. Zapowiedź III.

Piotr Łukasz Wiatr, stan wolny, zam.Wrocław,

Małgorzata Pieńkowska, stan wolny, zam.Wrocław. Zapowiedź II.

8.Zmarli:

+Czesława Suda. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.Amen.