Z życia parafii

• Paczki dla seniorów

Dzięki połączonym siłom ludzi dobrej woli nasza parafia przygotowała dla seniorów paczki świąteczne, do których dołączone zostały kartki świąteczne, osobiście podpisane przez Ks. Proboszcza  Tadeusza Rusnaka, rysunki i wyklejanki wykonane przez uczniów naszej szkoły oraz drobne prezenciki.

Akcję sponsorowało  18 osób o wrażliwych sercach, a paczki otrzymały 104 osoby z naszej parafii. Wszystkim gorąco dziękujemy!

Koordynator – Anna Świtoń

• Boże Narodzenie 2021
    Szopka Betlejemska w parafii w Żernikach Wrocławskich

Życzę wszystkim Parafianom i Gościom spokojnych, rodzinnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Pan Jezus napełnia nasze serca pokojem i radością!

ks. prał. Tadeusz Rusnak

• Spowiedź przed świętami Bożego Narodzenia

Spowiedź adwentowa:

Sobota – 18 grudnia od godz.8 – 9 oraz od godz. 15.30 – 17.00.

• Uwaga! Komenda Miejska Policji we Wrocławiu organizuje szkolenie profilaktyczne pod hasłem „Senior on-line”.

Jest ono skierowane zwłaszcza do seniorów celem zaznajomienia ich ze skutecznymi metodami zapobiegania negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje, i podniesienia ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

W poniedziałek (6 grudnia) takie spotkanie odbędzie się o godz.9.00 – prowadzić je będą policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w serwisie YouTube – profil Komendy Miejskiej we Wrocławiu.

Adres bezpośrednio do zajęć, które odbędą się 9 grudnia, zostanie przesłany uczestnikom kilka dni wcześniej, celem rozpowszechnienia. (Mł. Aspirant Katarzyna Marciniak)

• Zgłoszenie do Sakramentu Bierzmowania

Do końca listopada br. rodzice mogą zgłaszać swoje dzieci do sakramentu bierzmowania. Odpowiedni druk zgłoszeniowy jest do wzięcia w przedsionku kościoła. Do sakramentu przygotowują się uczniowie klas drugich licealnych i zawodowych oraz starsi.