Ogłoszenia parafialne na XXIX niedzielę zwykłą – 18.10.2020 – Żerniki Wrocławskie

– wt. – św. Jana Kantego, kapł.

– czw. – św. Jana Pawła II, pap.

2. We wtorek spotkanie Legionu Maryi przez telefon.

3. Do czasu odwołujemy próby śpiewu chóru parafialnego oraz scholii.

4. W czwartek o godz.1900 spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania. Następne spotkania będą się odbywały przez Internet. Kandydaci są proszeni, ażeby przyszli kartką ze swoim adresem internetowym, co usprawni wpisanie na listę.

5. W przedsionku do wzięcia kartki na wypominki.

6. Taca z drugiej niedzieli października na witraże – 8 500 zł. Ofiary złożyli: Bóg zapłać!

7. Bóg zapłać za wykonanie drewnianej obudowy obrazu MB Pompejańskiej Jakubowi Rusinowi i jego teściowi Januszowi Matelskiemu z Sobótki. Obraz ten jest przeznaczony do peregrynacji po naszej parafii. Rodzina, która chciałaby przyjąć go do siebie, zgłasza się w tej sprawie do księdza proboszcza.

– pon. – godz.1800w 40. rocznicę ślubu P. Stanisława i Władysławy Cieleckich – dziękczynna

– wt. – godz.1800 za zmarłych z rodzin: Woźniaków i Opryszków

– śr. – godz.700za Parafian i Dobrodziejów

– czw. – godz.1800+ Stanisław Kołodziejczuk i zmarli z rodziny Oleksiaków

– pt. – godz.1800 ++ Zofia i Stanisław Kowalscy i zmarli z rodziny, ++ Antoni, Antonina i Bronisław Hajdamowicz , + Marek Sonik i wszyscy zmarli z rodziny

– so. – godz.1700 + Henryk Kawa (25. r. śm.), za zmarłych rodziców i braci

– ndz. – godz.900o Boże błogosławieństwo Grażyny i Mieczysława w rocznicę ślubu

– godz.1100 1) ++ Zofia i Tadeusz Strzelbiccy, + Irena Frączak, + Luisa Andreani

2) + Zbigniew Michniewicz – od Rady Parafialnej

– godz.1630 + Henryka Andrzejczyk (11. r. śm.)

+ Zbigniew Michniewicz, przewodniczący Rady Parafialnej i zarządca cmentarza przez 15 lat: Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen