Ogłoszenia parafialne na XXXI niedzielę zwykłą – 01.11.2010 – Żerniki Wrocławskie

– pon. – Dzień Zaduszny

– śr. – św. Karola Boromeusza, bp.

– czw. – pierwszy czwartek listopada

– pt. – pierwszy piątek miesiąca

– so. –  pierwsza sobota miesiąca

2. W poniedziałek Dzień Zaduszny: wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Porządek Mszy św.: godz.900, godz.1100 i godz.1800.

3. Do 8 listopada modlimy się w wypominkach za naszych zmarłych.               W tygodniu po Mszy św., a w niedzielę, 08.11.20, o godz.1600.  Przez cały miesiąc  listopad będziemy mogli uzyskiwać odpust zupełny.

4. W tym  miesiącu nie będzie odwiedzin chorych.

5. W piątek okazja do spowiedzi pierwszo-piątkowej od godz.1630.

6. W sobotę o godz.1600 nabożeństwo ekspiacyjne za bluźnierstwa wobec Boga, Bożej Rodzicielki i Kościoła.

7. Przy tabernakulum pojawiły się wieczne lampki fundacji rodziców dzieci pierwszo-komunijnych: Serdeczne Bóg zapłać!  Wieczne  lampki zamontował  P. Stanisław Cielecki z pomocą P. Leszka Osowskiego, do prądu podłączył      P. Jacek Lipczyński. Bóg zapłać!

8. Za kwiaty w kościele Bóg zapłać P. Lucynie Wróblewskiej. P. Sylwii                  i Aleksandrowi Brezwan Bóg zapłać za karton cukierków dla naszych dzieci.

9. Z inicjatywy P. Adama Żygadło powstała Ochotnicza Straż Parafialna, której celem jest ochronić kościół przed ewentualną profanacją. Panowie czuwają całą dobę.