Ogłoszenia parafialne na II niedzielę wielkanocną – 16.04.2023 – Żerniki

Kalendarz:

1. Dzisiaj przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przed nami Okres Wielkanocny, który potrwa do niedzieli Zesłania Ducha Świętego.
  1. We wtorek o godz.1630 będzie otwarty Caritas.
  2. We wtorek po nabożeństwie spotkanie Legionu Maryi.
  3. W czwartek 20.04.2023 o godz.1900 „święcone” dla Rady Parafialnej, Caritasu, Chóru, Legionu Maryi, Szafarzy, Obsługi liturgicznej, Klubu Seniora, Radnych…
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.1630 spotkanie organizacyjne dla rodziców kandydatów do bierzmowania.
  1. Społecznie przy „starym” kościele pracowali: Ryszard Kozłowski, Marcin Kozłowski, Witold Jach i Leszek Osowski. Serdeczne Bóg zapłać!

– pon.- godz.1800 – + Urszula Szczecińska – od rodzin: Kowczów, Staszkiewiczów i Trojanów,

– wt. – godz.1800 – o błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi w rodzinie P. Teresy Michaluk,

– śr. – godz.700 – za Parafian i Dobrodziejów,

– czw. – godz.1800 – + Urszula Szczecińska – od Marianny Kowcz,

– pt. – godz.1800 – w 16. rocznicę ślubu P. Andrzeja i Renaty Radziewiczów – dziękczynna,

– so. – godz.1500 – ślub: Daniel Rakoczy i Aleksandra Węgrzyn

– godz.1700 – o Boże błogosławieństwo dla P. Marii Klepuszewskiej oraz Zbigniewa i Małgorzaty Gardyńskich

– ndz. – godz.900 – + Jerzy Dura

– godz.11 – w 25. rocznicę ślubu PP. Grzegorza i Iwony Ferneza – dziękczynna

– godz.1630 – za ofiary Tragedii Smoleńskiej (w 13. rocznicę), za ofiary powstań narodowych, zesłańców na Sybir i do Kazachstanu, za ofiary KZ-tów, za Żołnierzy Wyklętych, ofiary stalinizmu i komunizmu, za ofiary mordów na Wołyniu.

+ Zbigniew Dubieński: Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.