Ogłoszenia parafialne na XXXI niedzielę zwykłą – 05.11.2023

– czw. – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – święto;

– pt. – św. Leona Wielkiego, pap. i dK;

– so. – 11 listopada – Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości i św. Marcina z Tours, bp.

2. We wtorek po nabożeństwie spotkanie Legionu Maryi.

3. W piątek o godz.20.00 próba śpiewu chóru, scholii dziecięcej w niedzielę o godz.10.00 (przed Mszą św.).

4. Do środy modlitwa za zmarłych w wypominkach.

5. W sobotę – 11 listopada – porządek Mszy św.: godz.9.00, 11.00 i 17.00. Po Mszy św. o g.11 – pieśni patriotyczne w wykonaniu chórzystów oraz dzieci. Zgromadzimy się przy obelisku upamiętniającym stulecie odzyskania niepodległości w 1918 roku, by zapalić znicze pamięci o naszych bohaterach i odśpiewać Rotę. Ojczyzna w potrzebie: Larum grają! Powstańmy do modlitwy!

6. P. Jakub Rusin wykonał stelaż i zamontował gablotę ogłoszeniową przy chodniku na posesji parafialnej naprzeciwko „starego” kościoła. Bóg zapłać!

7. Sara i Michał Warakomscy ofiarowali 10 kg cukierków naszym dzieciom, swoim rówieśnikom. Bóg zapłać!

pon. – godz.18.00 – za zmarłych z rodzin: Jadwiszczaków, Opryszków, Woźniaków i Kocików;

– wt. – godz.18.00 – ++ Janusz, Jan i Danuta Furmańczyk, ++ Helena i Jan Wilsz;

– śr. – godz.7.00 – ++ Heronima i Antoni Brusiło, ++ Józefa i Władysław Chudykowie;

– czw. – godz.18.00 – + dr Adam Zarzycki – od żony i rodziny;

– pt. – godz.18.00 – + Krzysztof Firek – od Tadeusz i Elżbiety Teodorowiczów;

– so. – godz.9.00 – za zmarłych z rodzin: Olczaków i Dybulów;

– godz.11.00 – za Ojczyznę;

– w 30. Rocznicę urodzin Mateusz Teodorowicza – od rodziców i dziadków;

– godz.16.30 – w 60. rocznicę urodzin P. Bożeny Woźniak – od męża, dzieci i wnuków;

– ndz. – godz. 9.00 – ++ Aniela i Kazimierz Michalukowie, ++ Katarzyna, Adam i Jan Kondraccy;

– ++ Adam, Janina, Henryk, Ryszard i Bogdan Sulikowscy;

– godz.11.00 – ++ Zofia i Bronisław Bagińscy,

– + dr Jan Kiełbasowicz – od brata Jerzego z rodziną;

– godz.16.30 – + Henryk Słowiński,

– +Krzysztof Firek – od Janiny Kowcz z rodziną, Marii Kotwickiej z rodziną i Grażyny Gwóźdź z rodziną.

Zachęcam w tym szczególnym czasie do modlitwy za zmarłych.

Ogłoszenia parafialne na XXXI niedzielę zwykłą – 05.11.2023

– czw. – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – święto;

– pt. – św. Leona Wielkiego, pap. i dK;

2. We wtorek po nabożeństwie spotkanie Legionu Maryi.

4. Do środy modlitwa za zmarłych w wypominkach.

– wt. – godz.18.00 – ++ Janusz, Jan i Danuta Furmańczyk, ++ Helena i Jan Wilsz;

– czw. – godz.18.00 – + dr Adam Zarzycki – od żony i rodziny;

– pt. – godz.18.00 – + Krzysztof Firek – od Tadeusz i Elżbiety Teodorowiczów;

– so. – godz.9.00 – za zmarłych z rodzin: Olczaków i Dybulów;

– godz.11.00 – za Ojczyznę;

– w 30. Rocznicę urodzin Mateusz Teodorowicza – od rodziców i dziadków;

– ++ Adam, Janina, Henryk, Ryszard i Bogdan Sulikowscy;

– godz.11.00 – ++ Zofia i Bronisław Bagińscy,

– + dr Jan Kiełbasowicz – od brata Jerzego z rodziną;

– godz.16.30 – + Henryk Słowiński,

Zachęcam w tym szczególnym czasie do modlitwy za zmarłych.