Ogłoszenia parafialne na XI niedzielę zwykłą – 14.06.2020 – Żerniki

– śr. – św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak.
– czw. – zakończenie Oktawy Bożego Ciała ( święcenie wianków)
– pt. – Najświętszego Serca Pana Jezusa – uroczystość
– so. – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

2. Przed przerwą wakacyjną Caritas będzie czynny we wtorek 16 czerwca i we wtorek 23 czerwca od godz.16.30 – 17.30 .

3. We wtorek spotkanie Legionu Maryi po nabożeństwie w sali parafialnej.

4. W czwartek, na zakończenie Okrawy Bożego Ciała, procesja eucharystyczna wokół nowej świątyni po Mszy św. o godz.18.00.

5. W piątek przypada doroczny odpust parafialny. Msze św. o godz.9.00 i 18.00. Główna Msza odpustowa o godz.18.00. Sumiastą i kaznodzieją będzie Ks. Prał. Kazimierz Nawrotek. Serdecznie zapraszam. Nie ma postu!

6. W sobotę o godz.9.00 katecheza dla rodziców naturalnych i chrzestnych.

7. W przyszłą w niedzielę od 15.00 do po Mszy św. o godz.16.30 Święto wspólnoty Dom na Skale.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.16.30 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszo-komunijnych z poświęceniem książeczek.

8. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę na nową świątynię. Ofiary złożyli: Serdeczne Bóg zapłać!

9. Bóg zapłać za prace porządkowe przed Bożym Ciałem wokół nowej świątyni następującym osobom: Annie Kozłowskiej, Ryszardowi Kozłowskiemu, Adamowi Rusinowi, Panu Tadeuszowi, Annie Krzanowskiej, Marii Ladra, Martynie Kukułce, Halinie Kucembie, Tomaszowi Kolbuszewskiemu, Bogusławie Morawskiej, Władysławie Cieleckiej, Stanisławowi Cieleckiemu, Leszkowi Osowskiemu.
Za prace pielęgnacyjne przy rabatce przykościelnej P. Magdalenie Rusin-Mozolewskiej za Bóg zapłać.
Panu Stanisławowi Tasior i jego synowi Jackowi za wywóz śmieci za Bóg zapłać.
Za kwiaty do kościoła Bóg zapłać P. Marii Rusin oraz P. Lucynie Wróblewskiej.
Również Bóg zapłać za troskę o kapliczki i krzyże przydrożne na terenie parafii.

– pon. – godz.18.00 – + Aleksander Dębski (2. r. śm.)
– wt. – godz.18.00 – + Maciej Żygadło – od pracowników Wedanu
– śr. – godz.7.00 – + Beata i zmarli z rodziny Potaczków
– czw. – godz.18.00 – + Alicja Woźniak (15. r. śm.)
– pt.
– godz.9.00 – za Parafian i Dobrodziejów
– godz.18.00 – 1) za Parafian i Dobrodziejów 2) + dr Zbigniew Kamiński (3. r. śm.) 3) w intencji wnuków P. Krzysztofa i Joanny Marciniaków: Franciszka, Martyny, Olka i Maksymiliana
– so. – godz.17.00 – ++ Maria i Antoni Kalin
– ndz.
– godz.9.00 – w 18. rocznicę urodzin Bartka Zycha – od babci Kazi, rodziców i siostry Hani
– godz.11.00 – prośba o rozpoznanie woli Bożej i podziękowanie za otrzymane łaski dla Zosi i Luisy Di Feliciantonio
– godz.12.00 – chrzest: Helena Kordeusz, Franciszek Kordeusz, Grzegorz Ryszard Jagodziński
– godz.16.30 – + Czesław Świtoń – w rocznicę urodzin, + Irena Pawełek (1. r. śm. )11. Zapowiedzi:

Andrzej Daniel Skrzydło, stan wolny, zam. Wrocław,
Joanna Maria Piętka, stan wolny, zam. Żerniki. Zapowiedź I.

+ Tadeusz Osieniecki: Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.