Ogłoszenia parafialne na V niedzielę Wielkiego Postu – 21.03.2021 – Żerniki Wrocławskie

– czw. – Zwiastowanie Pańskie – uroczystość

– ndz. – Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej: początek Wielkiego Tygodnia

2. W parafii do środy rekolekcje wielkopostne. Program rekolekcji na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Rekolekcjonista jest Ks. Krzysztof Ozimek, proboszcz ze Strzelec Namysłowskich. Spotkania dla młodzieży w niedzielę o godz.1900 oraz we wtorek po Mszy św. o godz.1800. Szczególnie zobowiązani do udziału są kandydaci do bierzmowania. Nauka dla dzieci szkolnych we wtorek o godz.1630. W środę zakończenie rekolekcji spowiedzią wielkanocną: od godz.800 – 900 oraz od godz.1600 – 1800.

3. Droga krzyżowa w piątek o godz.1730 ( poprowadzi Chór parafialny);  nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz.1600.

4. W Niedzielę Palmową na Mszy św. o godz.1100 procesja z palmami wokół kościoła z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

5. W przedsionku kościoła na nabycia baranki wielkanocne.

– pon. – godz.900 – + Walenty Górski, ++ Józefa, Michał, Bronisław, Julian     i Stefania Górscy

– godz.1800 – + Bronisława kożuchowska – od Krystyny Wódczyńskiej

– ++ Andrzej i Franciszka Gardyńscy, + Siostra Janina Gardyńska

– wt. – godz.900 – za Parafian i Dobrodziejów

– godz.1630 – nauka dla dzieci

– gdoz.1800 – o szczęśliwe rozwiązanie dla Beaty

– w intencji Panu Bogu wiadomej

– godz.1900 – nauka dla młodzieży

– śr. – od godz.800 – spowiedź

– godz.900 – + Lony Glaser

– od godz.1600 – spowiedź

– godz.1800 – + Jolanta Sawicka – od delikatesów „Pyszne”

– czw. – godz.900 – o zawierzenie Magdaleny i Ryszarda Dawida Trójcy Świętej i MB Pompejańskiej

– godz.1800 – + Zbigniew Dominiak – od rodziny Kosiorów i Całków    z Przeworska

– pt. – godz.1730 – Droga Krzyżowa

– godz.1800 – przebłagalna za grzechy w rodzinie od trzech pokoleń

– so. – godz.1700 – + Wincentyna Szewczyk (5. r. śm.), + Paulina Mazur           (5. r. śm.)

– ++ Andrzej, Leokadia i Czesław Wiewióra

– ndz.- godz.900 – + Bochniak

– godz.1100 – o zdrowie  i Boże błogosławieństwo dla P. Bogdana i Kasi Michniewiczów i rodziny: dla Janusza i Małgosi Olejników z rodziną, dla Dariusza i Barbary Michniewicz z rodziną

– za Olę, Macieja i Julię Bielec – o Boże błogosławieństwo

– godz.1600 – Gorzkie Żale

– godz.1630 –  w 9. rocznicę urodzin Madzi Ulanowskiej

7. Zapowiedzi:

Marcin Jan Mielczarek, zam. Biestrzyków, stan wolny;

Paulina Wiktoria Pawlik, zam. Biestrzyków, stan wolny. Zapowiedź II.

++ prof. Agrawal, Zenon Katkowski: Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.