Ogłoszenia parafialne na XXX niedzielę zwykłą – 24.10.2021-Żerniki Wrocławskie

-czw.- św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza-święto.

-pon.- godz.18 – + +Elżbieta i Jan Batorowie, ++Krystyna i Czesław Kołpowie, – ++Janina i Antoni Żygadłowie – gregorianka,

-wt.- godz.18 – +Franciszka Rabenda (siódma r.śm.) – gregorianka,
-śr.- godz.7 – za Parafian i Dobrodziejów, – gregorianka,
-czw.- godz.18 – w pewnej intencji, – gregorianka,
-pt.- godz.18 -+Henryk Kawa (26 r.śm.), – gregorianka,
-so.- godz.15 – ślub: Marek Woźniak i Anita Żerulik ,
godz.17 – + Tadeusz Kowcz- z okazji imienin, – gregorianka

-ndz.- godz.9 – ++Elżbieta i Jan Batorowie, – gregorianka,
-godz. 16.30 – za zmarłych z rodziny Prasek i Janczy.

Zapowiedzi:

8.Zmarli:
+Janusz Czerwiński, +Janina Łąsiak, Małgorzata Moroz, + Maria Irena Sysło, Tadeusz Ziemliński. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.-godz.11 – w 9.rocznicę ślubu Dariusza i Ilony Gawrych – dziękczynna za troje dzieci: Agatkę Alicję i Hanię, – dziękczynna z okazji imienin księdza proboszcza, -godz. 16.30 – za zmarłych z rodziny Prasek i Janczy. Zapowiedzi: Piotr Łukasz Wiatr, stan wolny, zam.Wrocław, Małgorzata Pieńkowska, stan wolny, zam.Wrocław. Zapowiedź III. 8.Zmarli: +Janusz Czerwiński, +Janina Łąsiak, Małgorzata Moroz, + Maria Irena Sysło, Tadeusz Ziemliński. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.