Ogłoszenia parafialne na III niedzielę zwykłą – 23.01.2022 – Żerniki

Kalendarz:

– pon.- św. Franciszka Salezego, bp. i dK,

– wt. – Nawrócenie św. Pawła, ap.

– śr. – świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

– pt. – św. Tomasza z Akwinu, kapł. i dK

2. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafinom, którzy zechcieli uczestniczyć w spotkaniach kolędowych w kościele. Bóg zapłać za ofiary , które w całości przeznaczamy na odbudowę spalonego kościoła w Brzuchowicach koło Lwowa.

3. Ze względu na pandemię zapowiadane spotkanie zespołu synodalnego odbędzie się w późniejszym terminie. Zainteresowani mogą znaleźć bieżące informacje dotyczące synodu na stronie parafialnej.

4. Pewna rodzina z Radomierzyc poszukuje osoby z samochodem do pracy w wymiarze ok. 2-3. godzin dziennie.

W zakresie obowiązków:

– odbiór 3-letniego dziecka z przedszkola w Radomierzycach i zaopiekowanie się nim do powrotu rodziców.

Praca od poniedziałku do piątku przeważnie w godzinach między 13 – 15.

Miejsce pracy: Radomierzyce. Wymagane zaszczepienie się przeciw COVID.

Możliwa modyfikacja grafiku w miarę potrzeb i możliwości.

Zainteresowane osoby proszone są o bezpośredni kontakt telefoniczny ( numer komórki: 665 990 121 lub 609 215 971).

– pon. – godz.1800 – + Oliwia Socha (2. r. śm.);

– wt. – godz.1800 – dziękczynna z okazji 19-tych urodzin Tomka Gwoździa oraz imienin Arkadiusza, jego taty;

– śr. – godz.700 – za Parafian i Dobrodziejów;

– czw. – godz.1800 – o Boże błogosławieństwo w rodzinie Artura i Katarzyny Ambrozików ;

– pt. – godz.1800 – + Marek Karwasiński;

– so. – godz.1700 – w 70. rocznicę urodzin P. Władysława Studzińskiego oraz w 4. rocznicę urodzin Ali Świętalskiej ;

– ndz. – godz.900 – w 18. rocznicę urodzin Patrycji Jakubowskiej;

– godz.1100 – w 10. rocznicę urodzin Marcela Steciuka – dziękczynna od rodziców;

– godz.1630 – ++ Józef i Ewa Winiarczyk, ++ Julianna i Jakub Pachlita.