Ogłoszenia na V niedzielę zwykłą – 06.02.2022 – Żerniki

1.Kalendarz:

– czw. – św. Scholastyki, dziew.;

– pt. – NMP z Lourdes ( Światowy Dzień Chorych).

2. Bóg zapłać za porządki w kościele po Bożym Narodzeniu. Pracowali: Inga i Maksymilian Sidorowiczowie, Sławomir Głowacz, Krzysztof Głowacz, Maciej Ordijewicz, Ewa i Waldemar Graczykowie, Iwona Jagusiak, Stanisław Cielecki, Leszek Osowski, Maria Szczerba, Ryszard Kozłowski, Grzegorz, Hanna i Gabrysia Chodakowie, Karol i Wioleta Warakomscy, Elżbieta Rupnicka, Marlena Stich, Marian Żurowski, Tomasz Kelner, Iwona, Grzegorz i Krzysio Ferneza.

Za kwiaty na ołtarze Bóg zapłać Pani Halinie Kucembowej.

3. W poniedziałek 7.02.2022 Różaniec Pompejański – początek g.1630.

4. Rada Parafialna zawarła umowę z zakładem organmistrzowskim Antoniego Szydłowskiego na prace remontowe przy organach w kościele parafialnym pw. NSPJ. Kosztorys opiewa na kwotę 100 860 zł brutto.

5. Na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii dostępne jest roczne sprawozdanie naszego Zespołu Caritas.

– pon. – godz.1800+ Jan Lichtarski (6. r. śm.);

– wt. – godz.1800 ++ rodzice: Jan i Franciszka, + dziadkowie:, + siostry: Władysława, Danuta, + bracia: Feliks, Stanisław, + mężowie: Adolf i Jerzy oraz zmarli z rodzin: Bagińskich, Ilnickich, Klosów, Gabryelów i Sokołów;

– śr. – godz.700za Parafian i Dobrodziejów ;

– czw. – godz.1800+ Jadwiga, Mieczysław i Aniela Piotrowscy ;

– pt. – godz.1800 w18. rocznicę urodzin Błażeja i Miłosza Skrętkowiczów ;

– so. – godz.1700 w 12. rocznicę urodzin Huberta Sticha i w 9. rocznicę urodzin Hani Stich;

– ndz.

– godz.900 ++ Wacław i Leontyna Bagińscy;

– godz.1100+ Michał Kosela ;

– godz.1200chrzest: Janina Klimek;

– godz.1630+ Aniela Gurwin – od kuzyna Zenona Frączka.