Ogłoszenia parafialne na XXXIV niedzielę zwykłą ( Chrystusa Króla) – 20.11.2022 – Żerniki

– pon. – Ofiarowanie NMP

– wt. – św. Cecylii, dziew. i m. – patronka muzyki kościelnej

– czw. – świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapł. i Towarzyszy

– pt. – św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziew,. i m. – patronki kolejarzy

– ndz. – 1. niedziela adwentu

2. We wtorek po nabożeństwie spotkanie Legionu Maryi.

3. W czwartek po nabożeństwie spotkanie dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej.

4. W piątek o godz.2000 próba śpiewu chóru parafialnego. Okazji patronalnego święta dziękujemy Chórowi parafialnemu „Santo subito” po dyrekcją P. Iwony Kurowskiej za uświetnianie liturgii Mszy świętych w naszym kościele piękną muzyka i śpiewem, zarazem za modlitwę, ponieważ „kto śpiewa dwa razy się modli” (św. Augustyn). Prosimy o ciąg dalszy, życząc wytrwałości. Zachęcamy tych, którzy kochają śpiew, ażeby zechcieli dołączyć do naszego chóru. Dziękujemy także naszym organistom do: P. Iwonie Kurowskiej, Annie Świtoniowej i Bolesławowi Czerwińskiemu wzorowe spełnianie funkcji muzyków kościelnych przez wszystkie dni w ciągu roku. Bóg zapłać!

5. W adwencie Msze święte roratnie będą odprawiane w kościele NMP Różańcowej z Pompejów od poniedziałku do piątku. W poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz.1800, w środę o godz.700.

– pon. – godz.1800 – + Stanisław Woźniak – od brata Mariana z rodziną

– wt. – godz.1800 – + Irena Jaworska – od Legionu Maryi

– śr. – godz.700 – za Parafian i Dobrodziejów

– czw. – godz.1800 – ++ Czesława i Józef Suda