Ogłoszenia parafialne na V niedzielę zwykłą – 05.02.2023 – Żerniki

Kalendarz:

– pon. – świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

– pt. – św. Scholastyki, dziew.

– so. – NM Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego

2. We wtorek – 7.02.2023 – Różaniec Pompejański o godz.16.30.

3. We wtorek po Mszy św. spotkanie Legionu Maryi.

4. W piątek o godz.2000 próba śpiewu chóru parafialnego.

5. W sobotę Msza św. o godz1700 z udzielaniem sakramentu namaszczenia osobom starszym i chorym.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.1630 spotkanie Rady Parafialnej.

7. W przyszłą niedzielę taca na renowację „starego kościoła”.

8. Państwo Kalecińscy ze Smardzowa poszukują opiekunki dla swojej mamy ( jeszcze sprawna miła Pani). Praca 6 godzin dziennie. Warunki do uzgodnienia. Numer kontaktowy: 798 446 212.

9. Przy sprzątaniu kościoła po Bożym Narodzeniu pracowali: Maria, Adam i Marysia Rusinowie, Jolanta Bartela, Zbyszek Bartela, Hanna, Grzegorz, Gabrysia i Agnieszka Chodakowie, Anna i Jerzy Gierowscy, Małgorzata i Adam Chmielowie, Karolina Gwóźdź, Piotrek Gierowski, Władysław Studziński, Leszek Osowski, Radek Żygadło, Joanna i Robert Jadwiszczakowie, Magdalena i Sławomir Głowaczowie, Maciej Komła. Serdeczne Bóg zapłać!

– pon.-godz.1800+ Henryk Wilsz – od Zygmunta Żygadło z rodziną oraz od Antoniego Cygana z rodziną;

– wt. – godz.1800++ Rozalia i Wincenty Żygadło;

– śr. – godz.700+ ks. prof. Roman Rogowski;

– czw. – godz.1800++ Alicja i Tadeusz Hajdamowicz, + Irena Jaworska;

– pt. – godz.1800+ Józefa Babula – od Tuni, Emilki i Sławka;

– so. – godz.1700+ Józefa Babula – od Anny Krzanowskiej;

– ndz. – godz.900w 70. rocznicę urodzin P. Ryszarda Banasika – od córki Katarzyny z rodziną z prośbą o łaskę zdrowia;

– godz.1100w 80. rocznicę urodzin P. Eugeniusza Teodorowicza – od żony, dzieci i wnuków;

– godz.1630+ Henryk Wilsz – P. Anny Krzanowskiej.

SZCZĘŚĆ BOŻE NA CAŁY TYDZIEŃ!