Ogłoszenia parafialne na XV niedzielę zwykłą – 16.07.2023 – Żerniki

– wt. – św. Szymona z Lipnicy (śp. Ks. Marian Mościński, 18.07.1980)

– czw.– bł. Czesława, kapł., patrona Archidiecezji Wrocławskiej i głównego patrona m. Wrocławia – uroczystość

– pt. – św. Marii Magdaleny, święto

2. Dokonano przeglądu organów w nowym kościele. Stan instrumentu jest bardzo dobry. Prace nadzorowała P. Anna Świtoń. Bóg zapłać! Koszt przeglądu 1.320 zł. Głośniki gorszej jakości.

3. Bóg zapłać Pani Marii Ladrowej za cukierki dla naszych dzieci (3 kg).

4. Za kwiaty na przyozdobienie ołtarza Bóg zapłać Pani Krystynie z ul. Strzelińskiej i Pani Marii Rusinowej.

5. Za ustawienie nagłośnienia w kościele Bóg zapłać Panom: Leszkowi Osowskiemu, Tomaszowi Teodorowiczowi i Karolowi Kapuścikowi.

6. Z pielgrzymki parafialnej do Strachociny przywieźliśmy obraz św. Andrzeja Boboli, patrona Polski, który umieścimy w kaplicy bocznej obok św. Jana Pawła II.

– pon.– godz.18.00 – za kapłanów żyjących i zmarłych – od P. Ewy Strzały;

– wt. – godz.18.00 – + Kazimierz Targoni – od córki Magdaleny;

– śr. – godz. 7.00 – + Renata Majchrzak – od siostry Bernadety z rodziną ;

– czw. – godz.18.00 – + Maria i Emil Muzyka, + Tadeusz Strzała, + Wojciech Wróbel;

– pt. – godz.18.00 – ++ Zofia i Bronisław Bagińscy;

– so. – godz.13,00 – ślub: Konrad Piasecki i Diana Martro;

– godz.17,00 + dr. Adam Zarzycki (20 r. śm.) i zmarli z rodzin: Zarzyckich, Kowalskich i Szlichcińskich;

– ndz. – godz. 9.00 – dziękczynna za otrzymane łaski w dniu urodzin Luisy Feliciantonio z prośbą o rozpoznanie Bożej woli i opiekę Matki Bożej;

– godz.11.00 – za Monikę i Marcina – dziękczynna w rocznicę urodzin – od Marii i Adama Rusinów;

– godz.1200 – chrzest: Patryk Dawid Mostowski, Henryk Rupnicki;

– godz.16.30 – dziękczynna z okazji urodzin Anny, Marii, Szymona i Dominika z prośbą o błogosławieństwo Boże dla rodziny Świtoniów i Obertańców.

8. Zapowiedzi:

Mikołaj Żelazny, stan wolny, zam. Żerniki,

Agata Zofia Frydecka, stan wolny, zam. Leszno Górne. Zapowiedź II.

+ Renata Majchrzak, + Andrzej Targoni: Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.