Ogłoszenia parafialne na IX niedzielę zwykłą – 02.06.2024

– pon. – świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy;

– śr. ; – św. Bonifacego, bp. i m.;

-czw. – pierwszy czwartek miesiąca; zakończenie oktawy Bożego Ciała (poświęcenie wianków);

-pt. – Najświętszego Serca Pana Jezusa – uroczystość;

-so – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. z procesją o godz.18.00. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów. Po Mszy św. poświęcenie wianków.

3. W czwartek po Mszy św. spotkanie Legionu Maryi.

4. W piątek odpust parafialny NSPJ!

Msze święte: o godz.9.00 i o godz. 18.00 – suma odpustowa z procesją eucharystyczną. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków.

Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi Ks. Radosław WOLNICZEK -wikariusz parafii Najświętszego Zbawiciela na Wojszycach. Serdecznie zapraszam moich Parafian do kościoła parafialnego na nasze doroczne święto. W tym dniu nie ma postu.

5. W piątek okazja do spowiedzi pierwszo-piątkowej od godz.17.00.

6. Odwiedziny chorych w piątek od godz.10,30.

7. Ze względu na przypadający w piątek odpust parafialny nie będzie katechezy dla kandydatów do bierzmowanie.

8. Na ręce Przewodniczącej Rady Parafialnej Pani Anny Kozłowskiej składam serdeczne podziękowanie za przygotowanie obchodów 100-lecia kościoła parafialnego, wszystkim zaangażowanym, sponsorom, uczestnikom uroczystości jubileuszowej. Bóg zapłać!

9. Z okazji jubileuszu 100-lecia kościoła parafialnego pw. NSPJ biskup Kościoła Ewangelicko- Augsburskiego Diecezji Wrocławskiej Waldemar Pytel przesłał nam list gratulacyjny. Treść do przeczytania na stronie parafialnej oraz na tablicy ogłoszeń.

10. Papieski Wydział Teologiczny zaprasza na 2-letnie podyplomowe studia z zakresu nauki o rodzinie: „Podyplomowe Kwalifikacyjne Studia Nauki o Rodzinie”.

10. Rozpoczął się czerwiec – miesiąc poświęcony czci NSPJ. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy św., w niedziele i święta o godz.16.00.

11. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.15.00: Koronka do Bożego miłosierdzia, różaniec pompejański, litania do NSPJ, zmiana tajemnic ŻR.

-pon. – godz.18.00 – + Franciszek Garbowski (3. r. śm.);

-wt. – godz.18.00 – + Hanna Pastuszak, ++ Grzegorz i Daniel Garbowscy, + Mariusz Furmańczyk;

-śr . – godz. 7.00 – + Julian Sysło – od Teresy i Józefa Suś;

-czw. – godz.18.00 – ++ Ignacy i Wiktoria Marcinkowscy

-pt. – godz.9.00 – o zdrowie dla p. Bolesława Czerwińskiego;

– godz.18.00 – w 50. rocznicę urodzin P. Sylwii Brezwan – od męża;

-sob. – godz.13.00 – chrzest: Wiktoria Krysiak;

– godz.17.00 – + Adela Makuch i zmarli z rodziny;

-ndz. – godz. 9.00 – ++ Maria i Emil Muzyka, + Wojciech Wróbel,

+ Tadeusz Strzała;

– godz.11.00 – ++ Antoni Żygadło, + Kazimierz Lisek;

– godz.12.00 – chrzest: Julia Łucja Meller, Laura Józefowicz;

– godz.16.30 – ++ Wojciech, Rozalia i Maria Górscy.

+Cecylia Klimaszewska: Niech odpoczywa w pokoju. Amen.