Ogłoszenia parafialne na niedzielę Bożego Miłosierdzia – 11.04.2021 – Żerniki Wrocławskie

Dzisiejsza niedziela kończy Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego

2. Z powodu trwającej epidemii Covid19, termin I Komunii św. został przeniesiony na 30 maja 2021.

3. Składamy wyrazy serdeczne go współczucia rodzinie P. Marka i Joanny Madziarskich z powodu nieszczęścia, jakie ich spotkało. Co prawda w pożarze nowego domu stracili dorobek swojego życia, ale ocalili swoje życie. Zwierzamy ich Bożemu Miłosierdziu i ufamy, że z naszą pomocą zamieszkają w nowym domu. Gratuluję wszystkim licznym dobrym ludziom, którzy już pospieszyli pomocą finansową, materialną, a zwłaszcza duchową, przez co nie czują się osamotnieni.

4. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg Zapłać.

– pon. – godz.1800 – + Tadeusz Matysiak – od chrześniaka Artura z rodziną

– wt. – godz.1800 –  + Tadeusz Matysiak – od rodzin: Cirków i Kowczów

– śr. – godz.700 – za Parafian i Dobrodziejów

– czw. – godz.1800 – w rocznicę śmierci mamy Krystyny

– pt. – godz.1800 – przebłagalna za grzechy popełnione w rodzinie od trzech pokoleń

– so. – godz.1600 – ślub: Marcin  Mielczarek i Paulina Pawlik

godz.1700 – w 1. rocznicę urodzin Nadii Rusin

– ndz. – godz.900 – + Barbara Czerwińska (1. r. śm.)

– godz.1100 – w 15. rocznicę ślubu P Michała i Katarzyny Kukułów i w 40. rocznicę urodzin P. Katarzyny – dziękczynna

– godz.1200 – chrzest: Helena Nowakowska

– godz.1630 – z okazji 88. urodzin P. Wiesława Głowacza

6. Zapowiedzi:

Dawid Łukasz Pałys, stan wolny, zam. Żerniki,

Monika Anna Chudaś, stan wolny, zam. Żerniki. Zapowiedź I.