Ogłoszenia parafialne na XIV niedzielę zwykłą – 03.07.2022 – Żerniki

1.Kalendarz:

– śr. – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziew.

– czw. – pierwszy czwartek miesiąca

– pt. – św. Jana z Dukli, kapł.

2. Ks. Proboszcz – od 4 do 15 lipca będzie na urlopie. Zastępstwo obejmuje ks.Prałat Zbigniew Dołhań.

3. We wtorek spotkanie Legionu Maryi po nabożeństwie.

4. W czwartek 7.07.2022 Różaniec Pompejański o godz.16.30.

5. Za 10 kg cukierków dla dzieci Bóg zapłać PP. Małgorzacie i Zbigniewowi Gardyńskim.

6. Trzy kominy na dachu „starego” kościoła zostały poddane renowacji. Boczne ściany kominów oczyszczono z emulsji metodą hydropiaskowania, lica cegieł poddano hydrofobizacji, uzupełniono ubytki fug, a kątowniki spinające kominy pomalowano farbą nierdzewną. Prace za „Bóg zapłać” wykonała firma PLUS INWEST, której właścicielami są p. Piotr Żygadło z Żernik i p. Piotr Małczak ze Świętej Katarzyny. Następnym etapem będzie malowanie połaci dachowej.

– pon. – godz.1800 – ++ Maria i Antoni Kalin, +Stanisław Palczak oraz zmarli z rodzin: Kalin, Palczaków, Żulewiczów, i Rybaków;

– wt. – godz.1800 – ++ Wanda ( z okazji urodzin) i dr Adam Jarosz;

– śr. – godz.7.00 – za Parafian i Dobrodziejów;

– czw.– godz.180 – o opiekę Bożą i błogosławieństwo dla Maksymiliana Żygadły z okazji 18. urodzin, także za rodziców i siostrę Lilianę;

– pt. – godz.1800 – + Krystyna Szemiot(1.rocz.śm.) – od córki Bożeny z rodziną Juszczaków;

– so. – godz.1700 – ++ Jan i Leontyna Żygadło, ++Henryk, Tekla i Antoni Michniewicz;

– ndz. – godz.900 – za P .Katarzynę – prośba o zdrowie;

– godz.1100 – + Paweł Czerwiński, ++ Jan i Elżbieta Batorowie;

– godz. 12 – chrzest: Adam Marek Gawrych;

– godz.1630 – za dusze czyśćcowe.

8.Zapowiedzi: Paweł Michał Bogucki, stan wolny, zam. Iwiny,

Adriana Beata Tomaszewicz, stan wolny, zam. Iwiny. Zapowiedź I.

9.Zmarli:

+ Michał Kret. Niech spoczywa w pokoju wiecznym. Amen.