Ogłoszenia parafialne na XXVII niedzielę zwykłą – 02.10.2022 – Żerniki

– wt. – św. Franciszka z Asyżu

– śr. – św. Faustyny Kowalskiej, dziew.

– pt. – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej – pierwszy piątek miesiąca

2. We wtorek spotkanie Legionu Maryi po nabożeństwie.

3. W piątek od godz.830 – odwiedziny chorych.

4. W piątek od godz.1700 okazja do spowiedzi na pierwszy piątek i na uroczystość poświęcenia kościoła. Będzie spowiadać dwóch księży.

5. W piątek – 7 października – różaniec pompejański od godz.1630.

6. W sobotę – 8 października o godz.1600 – w naszej parafii historyczne wydarzenia: POŚWIĘCENIE KOŚCIOŁA pw. NMP POMPEJAŃSKIEJ. Poświęcenia dokona J.E. Ks. Abp. Józef Kupny, Metropolita Wrocławski. Na tę uroczystość zaproszenia są wszyscy Parafianie i Dobrodzieje, budowniczowie tego kościoła. Po uroczystości zapraszamy na piknik na dziedzińcu przykościelnym.

7. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych od 04.10.2022r. Informacje: http//archidiecezja.wroc.pl, zakładka: bierzmowanie.

8. Pielgrzymka do grobu św. Jadwigi Śląskiej wyrusza 15 października. Informacje natronie Archidiec. Wrocławskiej.

9. Dzisiaj naszym gościem jest Ks. Dr Mariusz Szypa, dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Biskupiej, który przygotowuje nas do świadomego przeżywania uroczystości poświęcenia kościoła przez objaśniania podstawowych znaków i symboli liturgii poświęcenia.

10. Bóg zapłać wszystkim, którzy w dniu wczorajszym przyszli do prac porządkowych na posesji parafialnej. Jest to element zewnętrznych przygotowań uroczystości poświęcenia kościoła.

11. Zostały umyte i poddane konserwacji granitowe powierzchnie przed wejściem głównym do kościoła oraz przed wejściem głównym i bocznym do sali parafialnej. Prace „pilotował” P. Zbigniew Gardyński. Również posadzka wewnątrz kościoła zostanie w tym tygodniu poddana podobnym zabiegom.

– pon. – godz.1800+ Henryk Mielnik – od cioci Wacławy Depty

– wt. – godz.1800 + Danuta Woźniak – od cioci Kazimiery Michniewicz

+ Franciszek Garbowski – od rodziny

– śr. – godz.700za Parafian i Dobrodziejów