Ogłoszenia parafialne na XXX niedzielę zwykłą – 25.10.2020 – Żerniki Wrocławskie

– śr. – świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza

– ndz. – 1 listopada – Wszystkich Świętych, pierwsza niedziela miesiąca adoracyjna

2. We wtorek spotkanie Legionu Maryi przez komórki.

3. We Wszystkich Świętych po Mszy św. o godz.1100 procesja na cmentarz i modlitwy za naszych zmarłych przy zachowaniu zasad i przepisów dotyczących bezpieczeństwa w stanie pandemii.

4. Niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu o godz.1500; godz.1600 różaniec z wypominkami.

5. Odpust zupełny można uzyskać jeden raz od południa 1 listopada do północy 2 listopada. Warunki uzyskanie odpustu następujące:

– spowiedź i Komunia św.,

– pobożne nawiedzenie kościoła i modlitwa „Ojcze nasz” oraz „Wierzę w Boga”,

– dowolna modlitwa w intencjach papieża,

– wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.

5. W przedsionku kościoła do wzięcia kartki na wypominki.

6. W czasie pandemii wchodząc do kościoła dezynfekujemy ręce i zakrywamy nos i usta maseczką.

– pon. – godz.1800 w 1. rocznicę urodzin Jakuba Firszta i za brata Mateusza

– wt. – godz.1800 + Franciszka Rabedna (6. r. śm.)

– śr. – godz.1800 + Tadeusz Goldman i zmarli z rodziny

– czw. – godz.1800 ++ Krystyna i Józef Kobylarz, ++ Ola i Stanisław i zmarli z rodziny

– pt. – godz.1800++ Monika i Marian Łakomy

– so. – godz.1700 ++ Stefania, Zyta, Jozef i Waldemar Nyczowie, ++ Maria i Romuald Wierzbiccy, + Tadeusz Maziarz

– ndz. – godz.900++ Antoni, Leonard, Genowefa i Jan Żygadło, ++ Irena, Paweł i Stanisława Sak, + Kazimierz Lisek (2. r. śm.)

– godz.1100 za zmarłych Parafian i Dobrodziejów

– godz.1500adoracja i różaniec za zmarłych

– godz.1630za zmarłych z rodzin: Rembowskich, Kuflaków, Drohomireckich, Zająców, Żyłów i Galantów