Ogłoszenia parafialne na XXXII niedzielę zwykłą – 08.11.2020 – Żerniki Wrocławskie

– pon. – Rocznica poświęceni Bazyliki Laterańskiej – święto

– wt. – św. Leona Wielkiego, pap. i dK

– śr. – 11 listopada – święto narodowe odzyskania niepodległości i św. Marcina Tours, bp.

– czw. – św. Jozafata, bp. i m.

– pt. – świętych Benedykta, Jana. Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników polskich

2. Dzisiaj o godz.1600 ostatni różaniec z wypominkami. Przypomnienie o możliwości uzyskiwania dopustu zupełnego dla zmarłych przez cały miesiąc listopad.

3. W środę porządek Mszy św. niedzielny: godz.900, godz.1100 i godz.1630. Polacy patrioci wywieszają flagi narodowe choćby dla szacunku dla naszych Przodków, którzy oddali życie, byśmy mieli wolne i suwerenne państwo.

4. W sobotę o godz.1630 modlitwa uwielbienia ze wspólnotą „Dom na Skale”. Podczas modlitwy okazja do spowiedzi.

5. W przyszłą niedzielę taca na witraże. Ofiary złożyli: pewna rodzina 1 500 zł. inna – 500 zł. Bóg zapłać!

6. Bóg zapłać P. Magdalenie i Grzegorzowi Mozolewskim za zmeliorowanie najniższego terenu na cmentarzu.

– pon. – godz.1800+ Józef Matysiak (40. r. śm.), ++ Marianna, Kazimierz, Władysław, Mieczysław, Genowefa i Marianna Matysiak

– wt. – godz.1800+ Bogdan Bronowicki, + Tadeusz Durkacz (20. r. śm.)

– śr. – godz.900 1) – za zmarłych z rodzin: Andrzejewskich, Brzozowskich, Popławskich i Jankiewiczów

– godz.11001) za Ojczyznę

– 2) + lekarz pułkownik Roman Mak, + Marian Sawicki (25. r. śm.)

– godz.1630za zmarłych z rodziny Olczaków i Dybuli

– czw. – godz.1800 ++ Krystyna i Józef Kobylarze , ++ Ola, Stanisław i zmarli z rodziny

– pt. – godz.1800 + Kazimierz Klepuszewski (30. r. śm.), ++ Krzysztof, Rozalia i Kornela Klepuszewscy

– so. – godz.1600modlitwa uwielbienia