Ogłoszenia parafialne na niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020 – Żerniki Wrocławskie

– wt. – świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapł. i Towarzyszy

– śr. – św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziew. i m.

– ndz. – pierwsza niedziela adwentu

2. Dzisiaj – 21 listopada – wspominamy św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej i chórów. Z tej to okazji wyrażamy wdzięczność naszym organistom: Pani Iwonie Kurowskiej, P. Annie Świtoniowej, P. Bolesławowi Czerwińskiemu, chórowi „Santo subito” oraz scholii „Ardentia corda” za nadawanie uroczystego charakteru naszym parafialnym nabożeństwom muzyką i śpiewem. Niech Bóg wam błogosławi !

3. Ponieważ św. Andrzeja wypada w tym roku w adwencie – 30 listopada, w poniedziałek – dlatego ewentualne imprezy andrzejkowe należy urządzać w niedzielę i zakończyć o północy.

4. Ofiary na kościół złożyli: Serdeczne Bóg zapłać!

– pon. – godz.1800++ Irena i Jan Pasternak, ++ Janina, Stefan, Jan, Dominik i Wiesław Mucha, ++ Zygfryda i Tadeusz Teodorowicz, + Jan Skuza

– wt. – godz.1800w 2. rocznicę powstania w naszej parafii Legionu Maryi – w intencjach członków Legionu

– śr. – godz.700+ ks. kard. Henryk Gulbinowicz

– czw. – godz.1800 – + Józef Suda – w rocznicę śmierci

– pt. – godz.1800+ Florian Chrążewski, ++ Fabian i Feliksa

– so. – godz.1700+ dr Zbigniew Kamiński ( 2. r. śm.)

– ndz. – godz.900+ Zdzisław Kidawa, śp. rodzice i rodzeństwo

– godz.1100 + Antoni Żygadło (14. r. śm.)

– godz.1630w intencji Kolejarzy i ich rodzin oraz za zmarłych

6. Zmarli: + Ks. Kard. Henryk Gulbinowicz: Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen