Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny – 27.12.2020 – Żerniki Wrocławskie

– pon. – świętych Młodzianków męczenników – święto

– czw. – 31 stycznia 2020 – św. Sylwestra – ostatni dzień A.D.2020

– pt. – 1 stycznia 2021 r. – Nowy Rok – świętej Bożej Rodzicielki Maryi

– so. – świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bp.i dK, i pierwsza sobota miesiąca

– ndz. – pierwsza niedziela miesiąca adoracyjna

2. W czwartek – 31 grudnia – nabożeństwo dziękczynno – błagalne o godz.1600.

3. W Nowy Rok porządek Mszy św. niedzielny.

4. W sobotę o godz.1600 nabożeństwo ekspiacyjne za grzechy bluźnierstwa, profanacji i apostazji.

5. W niedzielę o godz.1500 adoracja i zmiana tajemnic ŻR.

6. Bóg zapłać za świąteczny wystrój kościoła: P. Bogusławie Morawskiej, Halinie Kucembowej ( za ozdoby do stroików) , P. Ewie Sałamacha za gwiazdki z papieru na choinki: sto sztuk!), Stanisławowi Cieleckiemu, Leszkowi Osowskiemu, Robertowi Rewigowi, Ilonie Gawrych z córkami: Alicją i Agatką, Krysiak Grzegorz z synkiem Stasiem, Hanna i Grzegorz Chodakowie z córkami: Małgosią, Gabrysią, Anią i Agnieszką, Jerzemu Świerkotowi, Jadwidze Zając, Pawłowi Kowczowi, Maćkowi Kuziora, Michałowi Strzale.

7. Ze względu na sytuację pandemii w tym roku nie będzie wizyty duszpasterskiej (kolędy). Po pandemii –j.B.p. – zobaczymy.

8. Ofiary na witraże złożyli: Serdeczne Bóg zapłać!

– pon. – godz.1800 w intencji misji

– wt. – godz.1800 ++ Elżbieta i Jan Batorowie

– śr. – godz.700 za Parafian i Dobrodziejów

– czw. – godz.1600 nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne

– godz.1700 dziękczynno-przebłagalna: w intencji Ojczyzny

– pt. – godz.900dziękczynno-błagalna rodziny Tadeusz i Barbary Janocha oraz za śp. Adama

– godz.1100dziękczynno-błagalna P. Marzeny i Marcina Cyfert

– godz.1630 + Anna Drozdowska – od brata Bronisława z żoną Antoniną i od Grzegorza Zielińskiego z rodziną

– so. – godz.1600nabożeństwo ekspiacyjne

– godz.1700w 50. rocznicę ślubu P. Jerzego i Marii Orkusz – dziękczynna od dzieci i wnuków

– ndz. – godz.900 + Jolanta Szemelak

– godz.1100++ Jan, Leontyna, Czesław i Zdzisław Żygadło

– godz.1100w 50. rocznicę urodzin Edyty Staszkiewicz – od męża Roberta, dzieci i wnuków

– godz.1630 + Marcin Głogiewicz (3.r. śm.)

+ Ryszard Korek: Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.