Ogłoszenia parafialne na II niedzielę zwykłą – 17.01.2021 – Żerniki Wrocławskie

– wt. – św. Jozef Sebastian Pelczar, bp

– czw. – św. Agnieszki, dziew. i m.

2. Na prośbę Pani Małgorzaty Kowcz – sołtysa Smardzowa – w sobotę o godz.1700 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach rodzin i mieszkańców Samrdzowa. Mszę św. poprzedzi nabożeństwo o godz.1630. Serdecznie zapraszam.

3. Osobom które złożyły ofiary serdeczne Bóg zapłać!

– pon.–godz.1800– + Dariusz Marcinkowski(od bratowej Grażyny z rodziną) + Bogdan Marcinkowski

– wt. – godz.1800 – + Jan i Ewa Tryk, śp. bracia: Tomasz, Roman, Andrzej, Stanisław, Franciszek

– śr. – godz.1800 – w 10. rocznicę urodzin Filipa Teodorowicza

– czw. – godz.1800 – + Zbigniew Michniewicz – od bratowej Kazimiery z rodziną

– pt. – godz.1800 – ++ Małgorzata i Władysław Kajzer, ++ Stanisław i Stanisława Grzebyk,

++ Władysław i Emila Godek, ++ Zygmunt, Maria i Stanisław Kolbuszewscy

– so. –  godz.1630 – nabożeństwo (Smardzów)

– godz.1700 – w intencjach P. Damiana i Małgorzaty Jamro i ich dzieci:  Kingi i Natalki – od cioci Filomeny Koszyk

– ndz. – godz.900 – + Zbigniew Dominiak – od cioci Teresy i Andrzeja Kolińskiego z rodziną z Przeworska

– godz.1100 – za Parafian i Dobrodziejów

– godz.1630 – + Szczepan Pawełczyk – od sąsiadów z ul. Kolejowej 7.

4. Pojawiła się pewna trudność, która wiąże się z intencjami mszalnymi. Otóż do listopada tego roku wszystkie intencje są już zajęte. W  listopadzie oraz w grudniu są jeszcze wolne w dni powszednie. Można zapisywać intencje na przyszły rok.