Ogłoszenia parafialne na III niedzielę zwykłą – 24.01.2021 – Żerniki Wrocławskie

– pon. – Nawrócenie św. Pawła , apostoła –  święto

– wt. – świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

– czw. – św. Tomasza z Akwinu, kapł. i dK

2. Na witraże od Wioletty Wolańskiej – 500 zł: Bóg zapłać! Bogdanowi Michniewiczowi  i Jackowi Bronowickiemu za posypanie schodów przed wejściem głównym solą drogową. Bóg zapłać!

3. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Misio” zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Biorąc udział w tej akcji możemy wesprzeć misje prowadzone w najbiedniejszych krajach świata: w Zambii, Kamerunie Kenii i Tanzanii. Zużyty sprzęt można zostawiać w pomieszczeniu garaży          w nowym obiekcie do 26 stycznia.

– pon. – godz.1800 – za Arkadiusza Gwoździa – dziękczynna z okazji imienin    i za syna Tomasza w 18.rocznicę urodzin

– wt. – godz.1800 – + Marek Karwasiński (9.r śm.)

– śr. – godz.700 – za Parafian i Dobrodziejów

– czw. – godz.1800 – ++ Michał, Apolonia i Antoni Garbowscy

– pt. – godz.1800 – ++ Aleksander, Adela, Marcelina, Antoni i Franciszek Żygadło

– so. – godz.1700 – + Szczepan Pawełczyk – od sąsiadów z ul. Kolejowej 7

– ndz. – godz.900 – 1)  w intencji P. Marty Michniewicz oraz jej rodziny     i za śp. Zbigniewa Michniewicza

– 2) + Dorota

– godz.1100 –  1)  ++ Olga i Michał Teodorowicz

– 2) w 18. rocznicę urodzin Zosi Di Feliciantonio z prośbą o rozpoznanie woli Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski

– godz.1630 – + Hubert Nowak – od żony, dzieci i wnuków

+ Jan Wilk: Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.