Ogłoszenia parafialne na V niedzielę Wielkiego Postu – 03.04.2022 – Żerniki

Kalendarz:

– czw. – pierwszy czwartek miesiąca,

– ndz. – niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej.

1. Niedziela Palmowa rozpoczyna w Kościele Wielki Tydzień, który wieńczy Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.
  1. We wtorek po nabożeństwie spotkanie Legionu Maryi.
  1. W piątek o godz.1730 Droga krzyżowa (przygotowały dzieci z „Wedanka” wraz z rodzicami).
  1. W piątek po nabożeństwie spotkanie, którego celem będzie przygotowanie liturgii Wielkiego Tygodnia, zwłaszcza Niedzieli Palmowej, Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku i Wielkiej Soboty. Zapraszamy ministrantów, kantorów i lektorów.
  1. W niedzielę Palmową o godz.1600 ostatnie nabożeństwo Gorzkich Żali.
  1. Na wszystkich Mszach św. w przyszłą niedzielę poświęcenie palm na pamiątkę triumfalnego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Na Mszy św. o godz.1100 procesja z palmami wokół kościoła.
  1. W przedsionku kościoła (kruchta) do nabycia świece Caritas po 15 zł za sztukę oraz baranki wielkanocne po 5 zł za sztukę.
  1. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. oraz w Niedzielę Palmową podczas każdej Mszy. św. (ksiądz gość).

– pon. – godz.1800za Piotra i Annę – dziękczynna rodziców;

– wt. – godz.1800dziękczynno-błagalna Jacka i Agaty Kuc ;

– śr. – godz.700za Parafian i Dobrodziejów;

– czw. – godz.1800  w 50. rocznicę ślubu P. Ryszarda i Zofii Marcinkowskich – dziękczynna;

– pt. – godz.1800+ Karl Heine Gunter;

– so. – godz.1700dziękczynna za dzieci i wnuki P. Ewy i Romana Strzałów;

– ndz. – godz.900+ Wanda Marcinkowska – od Seniorów;

– intencja P. Bogusławy ;

– godz.1100+ Michał Kosela;

– godz.1600Gorzkie Żale ;

– godz.1630++ Andrzej i Franciszka Grynienko, + siostra Grynienko, ++ Adam i Wanda Marcinkowscy.

1. Zapowiedzi:

Jakub Krzysztof Miśkiewicz z Wrocławia , stan wolny,

Katarzyna Zofia Bajorek z Wrocławia, stan wolny. Zapowiedź III.

+ Bogusław Przeździęk: Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.