Ogłoszenia parafialne na XI niedzielę zwykłą – 18.06.2023 – Żerniki

– śr. – św. Alojzego Gonzagi, zak.

– so. –Narodzenie św. Jana Chrzciciela, Patrona Archidiecezji Wrocławskiej.

2. W poniedziałek po nabożeństwie spotkanie na plebanii nowo wybranej Rady Osiedla. Zapraszam nowych Radnych, także radnych gminy oraz sołtysów.

3. We wtorek po nabożeństwie spotkanie Legionu Maryi.

4. Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2022/23 w piątek o godz.1015. Zapraszamy uczniów, rodziców, dyrekcję, nauczycieli, wychowawców i katechetów.

W czwartek o godz.1630 zakończenie roku szkolnego i pożegnanie uczniów klas VIII.

5. Bóg zapłać wszystkim uczestnikom odpustu parafialnego, asyście, szafarzom, ministrantom, organiście, Panu Bolesławowi Czerwińskiemu, dzieciom sypiącym kwiatki, Pani Bogusławie Morawskiej za udekorowanie kwiatami ołtarzy.

6. Spotkanie organizacyjne dla uczestników pielgrzymki do Strachocina w piątek po nabożeństwie.

7. Zapraszamy na pielgrzymkę na Sycylię od 20 do 27 września 2023 roku. Program pielgrzymki na tablicy ogłoszeń. Zapisy do 15 lipca u P. Jadwigi Zając. Należy uiścić zaliczkę w kwocie 1.500 zł.

8. VI weekend ewangelizacyjny OCHRZCZENI DUCHEM ŚWIĘTYM – 22 – 25 czerwca 2023 roku we Wrocławiu. Zainteresowani znajdą potrzebne informacje na plakacie na tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła oraz na stronie internetowej www.ochrzczeniogniem.org.

9.Intencje:

– pon.– godz.18.00 – z okazji 11. urodzin Maćka Obertańca z prośbą o całkowite uzdrowienie oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny,

– wt. – godz.18.00 – w intencji dzieci Tomasza i Jagody Teodorowiczów: Jasia, Stasia, Irminy i Marianny;

– śr. – godz. 7.00 – za Parafian i Dobrodziejów;

– czw. – godz.18.00 – ++ Józef i Józefa Szynal, ++ Henryka i Jan Głogiewiczowie;

– pt. – godz.18.00 – + Adam Jarosz, + Wanda Jarosz – od córki i wnuka;

– so. – godz. 17.00 – + Janina Oleksiak – z okazji imienin;

– ndz. – godz. 9.00 – o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Pompejańskiej dla Kornela i Anny Karwasińskich w 18. rocznicę ślubu;

– ++ Julia (3. r. śm.), Antoni (30 r. śm.) Bober;

– godz.11.00 – o błogosławieństwo Boże i opiekę MB Pompejańskiej dla Konrada Liska w 40. rocznicę urodzin– od żony Agnieszki;

– + Michał Kret (1. r. śm.);

– godz.1200 – chrzest: Szymon Jan Bagiński;

– godz.16.30 – za zmarłych z rodzin: Słowińskich, Bissów, Rogowskich i Chudzików.

1. Zapowiedzi:

Konrad Rafał Piasecki, stan wolny, zam. Żerniki,

Diana Ruivo Marto, stan wolny, zam. Colmeias/Leiria, Portugalia. Zapowiedź II.

11.Zmarli:

+ Irena Mielaniec: Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.