Ogłoszenia parafialne na XXIX niedzielę zwykłą – Żerniki

– so. – świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza – święto;

– ndz. – Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła – uroczystość.

3. We wtorek po nabożeństwie spotkanie Legionu Maryi.

4. W piątek o godz.20.00 próba śpiewu chóru. Próba śpiewu scholii dziecięcej w niedzielę o godz.10.00.

5. W przedsionku kościoła do wzięcia kartki na wypominki. Proszę napisać imiona zmarłych w mianowniku ( w pierwszym przypadku), najlepiej dużymi literami.

Wszelkie zabawy w haloween uwłaczają wierze chrześcijańskiej w „żywot wieczny”. Byłoby wskazane przyjść na cmentarz z dziećmi i wnukami, na groby swoich zmarłych, by za nich się pomodlić. Wypisywanie kart wypominkowych niech odbędzie się przy współudziale dzieci i wnuków. W ten sposób poznają swoich przodków i historię swojej rodziny.

6. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach organizuje spotkanie dla seniorów, które odbędzie się 23.10.2023 r. o godz.12.00 w Klubie Seniora w Żernikach Wrocławskich. Tematem spotkania będzie uwrażliwienie seniorów na sytuacje, w których mogą stać się ofiarą przestępstwa oraz jak reagować na przemoc w najbliższym otoczeniu. Seniorzy uzyskają również informacje o formach pomocy i wsparcia, z jakich mogą korzystać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej a także, jak zadbać o własne zdrowie.

– pon. – godz.18.00 – + Janusz Czerwiński (2. r. śm.), ++ Anna i Rudolf Drohomireccy;

– wt. – godz.18.00 – ++ dr Adam i Wanda Jarosz – od córki i wnuczki z rodziną;

– śr. – godz.7.00 – za Parafian i Dobrodziejów;

– czw. – godz.18.00 – + Henryk Kawa (28. r. śm.);

– pt. – godz.18.00 – + Irena Jaworska (1. r. śm.) – od męża oraz dzieci z rodzinami;

– so. – godz.15.00 – ślub: Jack Dennett – Dominika Kołodziejczuk;

– godz. 17.00 – + Franciszka Rabenda (9. r. śm.) ;

– ndz. – godz. 9.00 – za zmarłych z rodzin: Prasek i Janczy;

– godz.11.00 – intencja dziękczynna Marty i Pawła w 16. rocznicę ślubu, za dzieci: Adama, Hanię, Kubę i Tomcia;

– godz.16.00 – nabożeństwo różańcowe;

– godz.16.30 – za zmarłego Krzysztofa Firka, o miłosierdzie Boże dla niego – intencja od sąsiadów.

8. Zapowiedzi:

Jack Dennett, stan wolny, zam. Anglia

Dominika Magdalena Kołodziejczuk, stan wolny, zam. Smardzów.

Zapowiedź III.

9. Zmarli: Krzysztof Firek, Pogrzeb w czwartek o g.13.00.

SZCZĘŚĆ BOŻE NA CAŁY TYDZIEŃ!