Ogłoszenia parafialne na IV niedzielę zwykłą – 31.01.2021 – Żerniki Wrocławskie

– wt. – Ofiarowanie Pańskie (MB Gromnicznej) – święto

– śr. – św. Błażeja, bp. i m. – patrona chorób gardła

– czw. – pierwszy czwartek   miesiąca

– pt. – św. Agaty, dziew. i m., i pierwszy piątek miesiąca

– so. – świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, pierwsza sobota miesiąca

– ndz. – pierwsza niedziela adoracyjna

2. W Ofiarowanie Pańskie Msze św. o godz.900 i 1800. Poświęcenie gromnic.

3. W pierwszy piątek miesiąca nie będzie odwiedzin chorych. Będzie                to możliwe po szczepieniach na Covid 19.

4. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi odgodz.1630 – 1800.

5. W sobotę nabożeństwo ekspiacyjne za wszelkie bluźnierstwa, zniewagi, profanacje Chrystusa i Jego Matki oraz  najświętszych znaków naszej wiary      o godz.1600. podczas nabożeństwa okazja do spowiedzi.

6. W niedzielę, 7 lutego, na Mszy św. o godz.1100, poświęcenie świec dzieciom pierwszo-komunijnym. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne.

7. W niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.1500; o godz.1600 różaniec i zmiana tajemnic ŻR.

8. Zbiórka na pomoc poszkodowanym przez trzęsienie ziemi w Chorwacji      1500 zł.

9. Sala parafialna ma zasłonięte okna firankami i zasłonami. Jest to fundacja szkoły tańca. Firanki i zasłony wieszali: Bartosz Smoleń, Marcin Banasiak, Maciej Stefan i Jarosław Olkowski.  Bóg zapłać!

10. Za od śnieżenie posesji kościelnej Bóg zapłać P. Tomkowi Kurowskiemu.

11. Za wszystkie ofiary na kościół. Serdeczne Bóg zapłać!

– pon. – godz.1800 – + Anna Drozdowska – od rodziny Parchańskich i Brańczyków

– wt. – godz.900 – ++ Maria Rusnak – z okazji imienin, + Józef Rusnak, + Ks. Bp. Adam Dyczkowski

– godz.1800 – o powołania zakonne i kapłańskie, za powołanych z naszej parafii: Ks. Wiesława Wawrzynów, za S. Annę Marię do Wcielenia. Siostrę Karolinę oraz S. Grażynę, zmartwychwstankę

– śr. – godz.700 – za Parafian i Dobrodziejów