Ogłoszenia parafialne na XXXIV niedzielę zwykłą (Chrystusa Króla) – 21.11.2021r. – Żerniki Wrocławskie

1. KALENDARZ:

-pon.- św. Cecylii, dziew. i m.;

-śr.- świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapł. i Towarzyszy;

-czw.- św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziew. i m.;

-ndz.– pierwsza niedziela adwentu.

2.We wtorek o godz. 17.30 warsztaty z ”makramą” w sali im. Sługi Bożego Ks.Prał. Aleksandra Zienkiewicza. Zapraszamy zwłaszcza dzieci, choć nie tylko. Uczestnicy nauczą się wykonywać ozdoby choinkowe.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz.9 – poświęcenie opłatków wigilijnych. W przedsionku kościoła będą do nabycia świece „Caritas” w ramach „Wigilijnej pomocy dzieciom”.

4.Uwaga! Komenda Miejska Policji we Wrocławiu organizuje szkolenie profilaktyczne pod hasłem „Senior on-line”.

Jest ono skierowane zwłaszcza do seniorów celem zaznajomienia ich ze skutecznymi metodami zapobiegania negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje, i podniesienia ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

W poniedziałek (6 grudnia) takie spotkanie odbędzie się o godz.9.00 – prowadzić je będą policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w serwisie YouTube – profil Komendy Miejskiej we Wrocławiu.

Adres bezpośrednio do zajęć, które odbędą się 9 grudnia, zostanie przesłany uczestnikom kilka dni wcześniej, celem rozpowszechnienia. (Mł. Aspirant Katarzyna Marciniak)

5. INTENCJE:

– pon.- godz.18 – + Wojciech Sobos, +Janina Sobos, +Stanisław Sobos, +Maria Wójcik;

– wt. – godz.18 – +Bożena Tasior, +Zenon Katkowski – od Bożeny Błaziak;

-śr.- godz.7.00 – ++ Zyta i Anatol Kula – od p. Bolesława i Marii Czerwińskich;

-czw.- godz.18 – + Sławomir Roszczyński (10.rocz.śm.) – od syna Pawła z rodziną;

-pt.- godz.18 – +Michał Kosela – od Elżbiety i Wiktora Rosickich z rodziną;

-so.- godz.17 – +Jerzy Duraj – od rodziny Słoniowskich;

-ndz.-godz.9 – + Zdzisław Kidawa oraz zmarli rodzice i rodzeństwo;

-godz.11- +Bogdan Bronowicki (3 r.śm.), +Tadeusz Durkacz (21.r.śm.);

-godz.16.30 – ++Józef i Czesława Sudowie.