Ogłoszenia parafialne na XXI niedzielę zwykłą – 27.08.2023 – Żerniki

– pon. – św. Augustyna, bp. i dK

– wt. – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

– pt. – 1 września: pierwszy piątek miesiąca, 84. rocznica wybuchu II wojny światowej, początek roku szkolnego

– so. – pierwsza sobota miesiąca

– ndz. – pierwsza niedziela adoracyjna

1. W piątek od godz.8,30 odwiedziny chorych; od godz.16,30 okazja do spowiedzi pierwszo-piątkowej
  2. W niedzielę od godz.15,00 adoracja Najświętszego Sakramentu: koronka do Bożego Miłosierdzia, różaniec pompejański i zmiana tajemnic Żywego Różańca(ŻR).
  3. W kościele św. Trójcy w Żórawinie, 31 sierpnia o godz. 20,00, plenerowy koncert Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk pt. tytułem „Dla Niepodległej.
  4. Bóg zapłać Państwu Danucie i Jackowi Szenherom za kwiaty, Państwu Marii i Henrykowi Lechom za warzywa i owoce na przystrojenie ołtarza na Mszę św. dożynkową. Pani Bogusławie Morawskiej za kompozycje kwiatowo-warzywno-owocowe. P. Halinie i Januszowi Kucembom za przystrojenie wejścia głównego kościoła. Radzie Osiedla, sołectwu Biestrzyków – Radomierzyce, sołectwu Iwiny i sołectwu Smardzów za piękne wieńce dożynkowe. Dziękujemy starostom dożynek: Marii Lechowej i Wojciechowi Dejewskiemu. Pani mgr Katarzynie Besteckiej za powitanie gości dożynkowych. Pani Jadwidze Zając za przygotowanie procesji z darami. Pani Iwonie Kurowskiej i chórowi za oprawę muzyczna Mszy św. dożynkowej. Oraz wszystkim uczestnikom.

– pon.– godz.18.00 – + Wiesław Chełpa (1. r. śm.),++ Franciszek, Juliana i Jan Chełpa, + Antoni Bogucki, + Zofia Maligranda

– wt. – godz.18.00 – + Janina Oleksiak, w rocznicę ślubu

– śr. – godz. 7.00 – + Andrzej Targoni

– czw. – godz.18.00 – ++ Patryk i Henryk Słowińscy

– pt. – godz.18.00 – w 5. rocznica urodzin Marceliny Michałek – od rodziców i dziadków

– + Lidia Grzegorzewska – od Doroty

i Grzegorza Szydłowskich

– so. – godz.15,00 – ślub: Kamil Olearczyk i Aleksandra Lipińska

– godz. 17.00 – + Krzysztof Klepuszewski (33. r. śm.), + Rozalia Klepuszewska

– ++ Irena i Janusz Mielaniec

– ndz. – godz. 9.00 – w 15. rocznicę ślubu Adama i Heleny Kotwickich – dziękczynna za dzieci: Tymka i Krolcię

– o potrzebne łaski, wierność, opiekę MB Pompejańskiej dla s. Anny od Wcielenia, Katarzyny Besteckiej, Grzegorza Zajączkowskiego i Radosława Żygadły

– godz.11.00 – ++ Aniela i Stefan Skibowie

– + Tomasz Wasiak (6. r.śm.), ++ Genowefa i Piotr Bronowiccy

– godz.16.30 – ++ Marzena i Małgorzata Skiba, + Michał Skiba, + Maria Hatała

1. Zapowiedzi:

Bartosz Łuczak, stan wolny, zam. Wrocław,

Marta Tokarska, stan wolny, zam. Wrocław. Zapowiedź I.