Ogłoszenia parafialne na XXII niedzielę zwykłą – 03.09.2023 – Żerniki

– pon. – błogosławionych dziewic i męczennic Marii Stelli i Towarzyszek

– czw.– pierwszy czwartek miesiąca

– pt. – Narodzenie NMP (Matki Bożej Siewnej) – święto

2. We wtorek 12.09.2023, czyli za 10 dni, wznowi swoją działalność po wakacyjnej przerwie Parafialny Zespół Caritas. Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem osoby, które chcą podzielić się swoją charytatywną aktywnością z innymi. Kontakt : Anna Świtoń 601 92 28 69.

1. We wtorek po nabożeństwie spotkanie Legionu Maryi.
  2. W piątek o godz.20.00 próba śpiewu chóru parafialnego „Santo subito”. Zapraszamy do chóru wszystkich kochających śpiew i muzykę.
  3. W sobotę od godz.16.00 – 17.00 spowiedź dla uczniów szkoły podstawowej i szkół średnich na rozpoczęcie roku szkolnego.
  4. W niedzielę o godz.11.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego, z poświęceniem podręczników pierwszoklasistom.
  5. Zapraszamy dzieci do śpiewu w scholii. Próby w niedzielę o godz.10.00 w kościele.

– pon.– godz.18.00 – w 18. rocznicę urodzin Małgosi Chodakówny – od rodziców: Hanny i Grzegorza oraz sióstr;

– wt. – godz.18.00 – + Joanna Susik;

– śr. – godz. 7.00 – za Parafian i Dobrodziejów;

– czw. – godz.18.00 – + Iwona Smoła z domu Kidawa (22. r. śm.);

– pt. – godz.18.00 – + Jadwiga Roszczyńska – od synów: Pawła i Andrzeja z rodzinami ;

– so. – godz.14.00 – chrzest: Zoja Zimny, Leon Wypych, Wiktoria Julia Papla;
– godz. 17.00 – + Kazimierz Stopyra;

– o cud uzdrowienia dla Helenki;

– ndz. – godz. 9.00 – + Helena Sylwestrzak (1. r. śm.) – od córki Grażyny z rodziną;

– godz.11.00 – w intencji wnuczek PP. Ludwiki i Władysława Studzińskich: Karolki, Ali, Dominiki i Oliwii;

– w intencji Andrzeja i Magdaleny Muszel- Rolińskiej i ich dzieci: Lary i Klary;

– godz.16.30 – ++ Zofia i Bronisław Bagińscy;

– + Anna Mazur – od męża i dzieci.

Zapowiedzi:

Łuczak Bartosz, stan wolny, zam. Wrocław,

Marta Tokarska, stan wolny, zam. Wrocław. Zapowiedź II.

Mateusz Rafał Kanoza, stan wolny, zam. Żerniki Wr.

Zuzanna Maria Cisowska, stan wolny, zam. Wrocław.

Zapowiedź I.