Ogłoszenia na III niedzielę adwentu – 17.12.2023

1.Kalendarz:

– ndz. – wigilia Bożego Narodzenia; Adama i Ewy.

2. W piątek o godz.20.00 próba śpiewu chóru parafialnego; próba śpiewu scholii w niedzielę o godz.10.00.

3. Ustawianie szopki i ubieranie choinek w czwartek po nabożeństwie. Zapraszamy wszystkich chętnych, zwłaszcza ministrantów, lektorów, szafarzy oraz kandydatów do bierzmowania.

Bóg zapłać Izie Gardyńskiej za choinki do obydwu kościołów.

4. Za dostarczenie materiałów wykończeniowych do remontu „starego” kościoła Bóg zapłać Panom: Edwardowi Studzińskiemu i Krzysztofowi Miciakowi.

5. W niedzielę 24 grudnia – czyli w wigilię – Msze św. o godz.9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy św. o godz.16.30.

6. Ponieważ we wtorek proboszcz będzie „odrabiał” spowiedź na Wojszycach, Msza św. zostanie odprawiona o godz.7.00.

7. Spotkanie organizacyjne w związku z Orszakiem Trzech Króli w Żernikach odbędzie się we wtorek o godz.19.00 na plebanii.

8. Serdeczne „Bóg zapłać!” PP. Gardyńskim za 7 kg cukierków dla naszych dzieci.

9. Koncert kolęd i piosenek świątecznych w dniu 20.12.2023 – w środę – o godz.18.00 w świetlicy „Kuźnia” w Żernikach Wrocławskich. Wstęp bezpłatny. Zapraszają Aktywni Seniorzy.

10. W sprzątaniu małego kościoła po renowacji pracowali:

Bogusława Morawska, Leszek Osowski, Katarzyna Olczak-Ambrozik, Aleksander Ambrozik, Stanisław Ambrozik, Elżbieta Olczak, Zbigniew Kołodziejczyk, Wiktor Lewczuk, Witold Jach, Władysława Cielecka, Iwona Kurowska, Bernadeta Trojan, Zenon Trojan, Joanna Centner, Adam Centner, Sara Centner, Piotr Lewczuk, Jan Buraczyński, Adam Rusin, Józef Bagiński, Małgorzata Gardyńska, Bogdan Czech, Janusz Kucemaba, Robert Rewig. Serdeczne Bóg zapłać!

– pon. – godz.18.00 – ++ Magdalena i Stanisław Czerwińscy i za zmarłych z rodzin: Czerwińskich, Woźniaków i Kulów ;

– wt. – godz.7.00 – + Józef Czerwiński i zmarli z rodziny Czerwińskich i Brusiłów, ++ Jan, Kazimierz, Maria i Anna Drozdowscy, ++ Karolina i Szczepan Dejewscy;

– śr. – godz.18.00 – o łaskę zdrowia dla wnuczki Heleny i o łaskę zdrowia dla jej mamy Malwiny;

– czw. – godz.18.00 – ++ Antoni i Teresa Lech, + Michał Mydłowski, + Janusz Marcinkowski;

– pt. – godz.18.00 – + Maria Rusnak w rocznicę urodzin i śmierci, + Józef Rusnak, + Ks. Prał. Józef Górak w rocznicę śmierci;

– so. – godz. 17.00 – ++ Leokadia i Zygmunt Jaszczyńscy w rocznicę śmierci i zmarli z rodziny;

– ndz. – godz. 9.00 – + Jerzy Mozolewski – od brata Andrzeja z rodziną;

– godz.11.00 – za rodzinę Jaskułów;

– godz.24.00 – za Parafian i Dobrodziejów.

+ Bogusław Skowroński, + Janina Górska: Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść Boże na cały przedświąteczny tydzień!